Ďakujeme za vašu správu!
Hups, niečo sa pokazilo. Skúste ešte raz.

Technická podmienka

Pri realizácií kuchýň a skríň “po strop” je potrebné nechať 10-20mm technologickú medzeru pre správne fungovanie jednotlivých otváracích mechanizmov. Nami zvolená technologická medzera je nevyhnutná pre elimináciu častých nerovností a krivosti stropov.

Zapúšťanie pracovnej dosky do okna je nadštandardná služba, ktorú pri tejto požiadavke zohľadňujeme pri tvorbe cenovej ponuky.

Pripojenie spotrebičov si rieši zákazník individuálne, pokiaľ nebolo pri objednávke zákazky dojednané inak. V prípade záujmu máme zazmluvnených majstrov, ktorých vieme zabezpečiť pre odborné a bezpečné zapojenie spotrebičov, drezu a batérie do inžinierskych sietí. Táto služba sa vyučtováva dodatočne na základe náročnosti jednotlivých prác a použitých materiálov (kolienka, hadičky, káble a iné). cca 100-150 eur voda/elektrina. 

Naša štandardná výška kuchyne je 865mm s výškou sokla 100mm. Tento rozmer môže byť aj väčší v prípade záujmu zákazníka a mal by byť prediskutovaný na stretnutí. 

Štandardná hĺbka pracovnej dosky je 600mm. Tento rozmer môže byť aj väčší v prípade záujmu zákazníka a mal by byť prediskutovaný na stretnutí. 

Po záväznom potvrdení objednávky je potrebné uhradiť 70% zálohu. Priestor sa ide presne zamerať až po zaplatení zálohy na účet firmy. 

Chcem stretnutie
Kliknutím na „Prijať“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.