Ďakujeme za vašu správu!
Hups, niečo sa pokazilo. Skúste ešte raz.

Služby

U nás si zákazník môže vybrať z množstva vzoriek najnovších dekorov a farebných kombinácií od výrobcov ako Egger, Kronospan či Kaindl. Pre náročnejších zákazníkov ponúkame napríklad aj vzorky technických kameňov Silestone a Technistone. S výberom a provnaním vzhľadu a kvality jednotlivých materiálov zákazníkom radi pomôžeme a ukážeme na vystavených vzorkách.

Pred začatím technického spracovania a výroby prídeme nábytok na miesto presne zamerať. Náš nábytok je následne vyrobený vo vlastnej réžii našimi skúsenými pracovníkmi, ktorí venujú svoju pozornosť detailom a  výnimočnej kvalite. 

Používame len tie najkvalitnejšie materiály, technológie a náradie, aby bol váš nábytok nielen krásny, ale aj odolný a dlho vydržal. 

Výrobný proces je starostlivo monitorovaný, aby sme sa uistili, že každý kus spĺňa naše vysoké štandardy predtým, ako opustí našu dielňu. Môžete sa spoľahnúť, že váš nábytok vyrobený na mieru a bude krásnym a trvalým doplnkom vášho domova alebo kancelárie.

Finálna realizácia je vykonávaná v našej réžií vlastnými odborníkmi. Pri výrobe a montáži používame tie najmodernejšie technológie, náradie a postupy pre tú najvyššiu kvalitu a odolnosť vášho nábytku. Termín montáže sa prispôsobuje klientovi individuálne a jej dĺžka je individuálna od náročnosti projektu.

Pozrite si naše realizácie

Interiér podľa vašich predstáv?

S nami áno
Chcem stretnutie
Kliknutím na „Prijať“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.