Ďakujeme za vašu správu!
Hups, niečo sa pokazilo. Skúste ešte raz.

Interiér podľa vašich predstáv?

S nami áno

Najčastejšie otázky

Zaujala vás naša práca, no stále hľadáte odpovede? Odpovedáme vám na najčastejšie otázky, ktoré dostávame od našich zákazníkov.

Vyrábate kuchyne na mieru?

V Simurda studio vyrábame nábytok skutočne na mieru. Sme slovenská rodinná firma, kde každá kuchyňa je individuálna a personalizovaná podľa potrieb a preferencií zákazníka..

Aká je cena kuchyne ?

Vždy individuálna. Vieme, prečo sme si vybrali túto cestu. Nie je kuchyňa ako kuchyňa. Na mieru neznamená vždy skutočne na mieru. Rovnaký obal nezaručuje totožný obsah. Kvalitné výrobné technológie, použité materiály, presnosť výrobných technológií a odborná montáž dokážu predĺžiť životnosť vašej kuchyne hneď o niekoľko rokov.

Sú v cene aj spotrebiče?

Nie. Spotrebiče, drez alebo batéria sú doplnkovou časťou kuchyne. Zákazník si ale vie spotrebiče vybrať v spolupráci s nami pri výbere nábytku podľa vlastných preferencií. Spolupracujeme s oficiálnymi predajcami svetových značiek spotrebičov. Ak sa zákazník rozhodne pre kúpu spotrebičov cez nás, ich zabudovanie a osadenie je zadarm

Ako funguje shorwoom Šimurda studio?

Úvodná konzultácia je priamo v našom štúdiu a zadarmo. 3D návrh je spoplatnený podľa podmienok Šimurda studio uvedených v sekcií technická podmienka. Každý spoplatnený návrh je v prípade objednávky následne odpočítaný z kúpnej ceny kuchyne či interiéru.

Zariaďujete celé interiéry?

Áno. Našim zákazníkom vieme zastrešiť celý proces zariadenia interiéru od návrhu cez výrobu až po montáž. Váš interiér tým získa jeden rukopis a súhru dizajnu spolu s funkcionalitou.

Ako dlho trvá výroba kuchyne ?

Výroba kuchyne a interiérov je 4-8 týždňov od potvrdenia objednávky a zaplatenie zálohy.

Ako sa objednám na návrh a čo k tomu potrebujem ?

Stačí vyplniť formulár a človek z nášho tímu sa vám ozve. V prípade, že sa jedná o novostavbum prineste si so sebou pôdorys domu. Ak ide o prerábku, je dobré mať so sebou aspoň orientačné rozmery a zopár foto. (Stačí aj foto z mobilu)

Ako to celé prebieha ? Proces od návrhu po montáž ?

1. Objednávka konzultácie na konkrétmy termín 
2. Stretnutie v štúdiu, konzultácia
3. Spracovanie 3D návrhu
4. Cenová kalkulácia
5. Potvrdenie objednávky
6. Odborné zameranie priestoru technikom
7. Finalizácia objednávky po zameraní
8. Proces zahájenia do výroby s konkrétnym termínom realizácie
9. Kompletizácia, doprava a montáž

V akom štádiu je ideálne riešiť návrh a dispozíciu nábytku?

Návrh odporúčame konzultovať pred realizáciou rozmiestnenia inštalačných sietí alebo pred ich prerábkou. Včasným naplánovaním detailov môžete vďaka nášmu návrhu sietí a dizajnu ušetriť za dvojitú prerábku. 

Nezodpovedali sme všetko?

Neváhajte nám napísať správu.

Chcem stretnutie
Kliknutím na „Prijať“ súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení na zlepšenie navigácie na stránke, analýzu používania stránky a pomoc pri našom marketingovom úsilí. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.